Rada Alumnów


Dziekan: Maksim Bolandz SAC

 

kl. Maksim Bolandz SAC

Urodziłem się 13.02.1989 r. na Białorusi (Lida). Jestem alumnem V roku Wyższego Seminarium Duchownego Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego w Ołarzewie. Zainteresowania: Bóg (teologia fundamentalna/dogmatyczna), człowiek (psychologia osobowości), świat (kultura chrześcijańska). 

Wicedziekan/naukowy: Mateusz Wasiński SAC

 

kl. Mateusz Wasiński SAC

Urodziłem się 10.10.1993 r. w Kutnie. Jestem klerykiem III roku. W 2017 roku obroniłem pracę magisterską pt. “Konsekwencje bycia harcerzem we współczesnej Polsce” w Instytucie Socjologii UMK.  Interesuje się polskim hip-hopem, sportem i zmianami społecznymi. 

Sportowy: Paweł Strojewski SAC

 

kl. Paweł Strojewski SAC

Urodziłem się 18.02.1998 w Sandomierzu. Kleryk III roku. Pasje: historia, piłka nożna, literatura. 

Liturgiczny: Karol Piłacik SAC

 

kl. Karol Piłacik SAC

Urodziłem się 14.05.1992 w Kutnie. Jestem klerykiem III roku. Zainteresowania: matematyka (w szczególności rachunek różniczkowy i probabilistyka), logika, muzyka i komputery. 

Kulturowy: Dariusz Szczepanik SAC

 

kl. Dariusz Szczepanik SAC

Urodziłem się 24.11.1993 r. w Łodzi. Jestem alumnem II roku. W 2012 r. ukończyłem I LO im. T. Kościuszki w Starachowicach, w 2017 r. studia magisterskie z prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Mój pradziadek, Marian Ćwieluch ps. Kura był żołnierzem AK w oddziale gen. Antoniego Hedy-,,Szarego”. interesuję się historią Kościoła (zwłaszcza pontyfikatem św. Jana Pawła II) , liturgiką i językami obcymi, szczególnie łacińskim oraz sportem i bieżącymi wydarzeniami polityczno-społecznymi.
Ulubiony cytat biblijny: Panie, Ty wszystko wiesz, Ty wiesz, ze Cię kocham (J 21,17).