ZAPROSZENIE: Misterium Męki Pańskiej

Serdecznie zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej do ołtarzewskiego seminarium! Tegoroczna sztuka została zatytułowana: Odnaleziony Chleb. Ukazuje życie i działalność Jezusa, który nasyca ludzi także duchowo. I Ty możesz w Nim rozpoznać Boga, który jest blisko. Przyjedź i zobacz!

Pierwsze granie odbędzie się 24 lutego, natomiast ostatnie 24 marca 2018 r. Przed każdym graniem jest możliwość zwiedzenia seminarium – po wcześniejszym zgłoszeniu.

Rezerwacji miejsc można dokonać dzwoniąc na numer: 796-680-317 (uwaga: nowy numer!). Al. Tomasz Stawicki SAC udzieli wszelkich informacji dotyczących Misterium. Na jedno granie możemy przyjąć 299 osób. Decyduje więc kolejność zgłoszeń. Informacje o terminach i godzinach grań dostępne na plakacie.

Przybycie na Misterium należy potwierdzić na 2 tygodnie przed planowanym spektaklem. Brak potwierdzenia jest równoznaczny z rezygnacją z zarezerwowanych miejsc. Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna tegorocznego Misterium:


Opiekunem Misterium Odnaleziony Chleb jest ks. Przemysław Podlejski SAC, wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego w Ołtarzewie, natomiast reżyserem i scenarzystą al. Dominik Gaładyk SAC, alumn V roku pallotyńskiego seminarium. Pierwsza próba do odegrania sztuki odbyła się pod koniec listopada 2017 roku. Alumni odgrywający poszczególne role wykazują się troską o przekaz Dobrej Nowiny względem tych, którzy przyjadą do ołtarzewskiego seminarium, aby uczestniczyć w Misterium życia, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.

2 thoughts on “ZAPROSZENIE: Misterium Męki Pańskiej

  1. I’m extremеly inspired togethеr with ʏour writіng skills and
    also wіth the layout in your weblog. Is that this a рaіd subject matter or did you m᧐dify it
    your self? Ꭼither way stay uρ the nice high quality writing, it’s rare to look a great blog lіke this
    one today..

    1. Thank you very much. Our team will try to write the articles even better, so that we can convey even better what is happening in the seminarian reality. For us it’s very important.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *