Za głosem Maryi

29 czerwca 2017 roku, al. Michał Owczarz SAC wyruszył na pielgrzymkę z Ołtarzewa do Fatimy. Ma do pokonania na rowerze trasę ponad 3500 km. Każdy może powierzyć Bogu, za pośrednictwem Pątnika, swoje intencje. Na specjalnym profilu na Facebook’u można śledzić etapy pielgrzymowania. Planowany powrót do Polski to 29 lipca 2017 r.

Al. Michał Owczarz SAC wyruszył w pielgrzymkę będąc przekonanym, że jest to powodowane natchnieniem Bożym. Po rozeznaniu na modlitwie i powierzeniu tego czasu Bogu wyruszył w samotną podróż, by ukazywać światu Jego Oblicze i głosić zwycięstwo Niepokalanego Serca Maryi. Pielgrzymkę pokutną ofiaruje m.in. w intencji całego Kościoła Świętego, Zjednoczenia i Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego, wspólnotę Wyższego Seminarium Duchownego SAC, za rodziny i we wszystkich intencjach nadsyłanych na skrzynkę mailową. 

Każdy może powierzyć swoje intencje. Można to uczynić pisząc na adres: oltarzewfatima@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie: www.wsdsac.pl/intencje-fatimskie/. Każdą z intencji, w miarę możliwości, odczytuje al. Michał. 

Relację z pielgrzymki można śledzić na specjalnym profilu na Facebook’u: www.facebook.com/zaglosemMaryi